Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Rozumiem. Zawsze czuję kiedy mam owulację. Okropny ból przy jajniku i tak jest co miesiąc w konkretnym dniu. Byłam z tym kiedyś u ginekologa,ponieważ nie wiedziałam czemu boli mnie jajnik co miesiąc . Okazało się że tak właśnie przechodzę owulacje i tego bólu nie idzie pomylić z czymś innym. Ale...
Hej dziewczyny. Zażywałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku. Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam całkowicie w marcu. Po odstawieniu kiedy zawsze przychodziła miesiączka,tej miesiączki nie było. (miałam bardzo skąpe krwawienie przez 2 dni) Ale jakos to zbagatylizowałam. (nie byłam w...