• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez natalka123.

  1. N

    Czy mogę być w ciąży?

    Testowałaś? Ja dziś rano zrobiłam,test pozytywny 😇
  2. N

    Czy mogę być w ciąży?

    Zrobiłam dziś test,jest pozytywny 😇
  3. N

    Czy mogę być w ciąży?

    Rozumiem. Zawsze czuję kiedy mam owulację. Okropny ból przy jajniku i tak jest co miesiąc w konkretnym dniu. Byłam z tym kiedyś u ginekologa,ponieważ nie wiedziałam czemu boli mnie jajnik co miesiąc . Okazało się że tak właśnie przechodzę owulacje i tego bólu nie idzie pomylić z czymś innym. Ale...
  4. N

    Czy mogę być w ciąży?

    Tak też myślę że zrobić test w niedzielę rano. Trzymam kciuki 😍 powodzenia
  5. N

    Czy mogę być w ciąży?

    Hej dziewczyny. Zażywałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku. Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam całkowicie w marcu. Po odstawieniu kiedy zawsze przychodziła miesiączka,tej miesiączki nie było. (miałam bardzo skąpe krwawienie przez 2 dni) Ale jakos to zbagatylizowałam. (nie byłam w...
Wróć
Do góry