• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Nati11

  1. N

    Staraczki 2022

    W Polsce chcemy 🙂
  2. N

    Staraczki 2022

  3. N

    Staraczki 2022

    Hej 🙂 Jestem tu nowa. Mam 31 lat, chłopak tez. Staramy właściwie od marca ale się nie udaje. Zrobiliśmy badanie nasienia i wyniki okazały się bardzo kiepskie. Byliśmy z wynikami w klinice leczenia niepłodności, Pani doktor powiedziala żeby brać witaminy i za 3 miesiące powtórzyć badanie ale...
Wróć
Do góry