Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć Dziewczyny byłam dziś u tego ginekologa. Na USG nic na razie nie widać i test dziś rano negatywny. Mam zrobić badania atpo, atg, vit d, glukozę i insulinę. Pójdę jutro rano i może zrobię betę od razu (?) Jutro już będzie 9 dzień po owulacji więc może coś by wyszło (?) Dajcie znać co...
Jeszcze nie 🫢 Pewnie jutro z rana zrobię. Korciło mnie już, ale wiem, że nadal trochę za wcześnie i nie chciałam się rozczarować. Mąż nie pomaga, jemu się wydaje, że to tak hop siup i w 1szym cyklu się uda 😅
No więc mam 23 lata, mąż 25 i zaczęliśmy się starać w tym cyklu ( po raz 1 ever ). Jestem trochę zagubiona w tych wszystkich "okołociążowych" tematach haha. Robiłam badania krwi, wszystko mam w normie, jedynie tsh 2.6, chyba powinno być niższe (?) i glukoza w górnej granicy. Idę do gin jutro...