• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez PaulaAiK

  1. PaulaAiK

    Katar

    Dwumiesięczne dziecko ma katar prawie dwa tygodnie ładnie je nie ma gorączki ale pochrumkuje nad ranem nie może spać w nocy bierzmy sterimar odciagamy smarki mieliśmy inhalacje z wody hipertonicznej teraz od 2 dni euphorbium i problem nadal jest.czy ktos ma jeszcze jakiś pomysł co robić?
Wróć
Do góry