Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?
Kurcze ja zaczynam się denerwować.
Bo niby od ostatniego @ też mam 6+4 a tylko pęcherzyk dziś było widać bez zarodka też mam wrócić za dwa tyg. Niby beta przyrosty ok i adekwatna do pęcherzyka tak powiedział lekarz.
Mam nadzieję że to owulacja poszalała. Bo...
Dziękuję ♥️
Niestety dzidzi dziś nie widziałam. Lekarz stwierdził że jest piękny pęcherz ale narazie tyle. Mam zdjęcie ♥️
W zeszłym tyg beta 121 po 48h 270
Więc przyrost ok.
Niestety dostałam antybiotyk ponieważ mam bardzo dużo leukocytów w moczu.
Witam.
Ja jestem dziś po pierwszej wizycie u lekarza.
Wg ostatniej miesiączki temin na koniec lutego.
Ale robiłam betę i musiała mi sie owulacja przesunąć bo wg badań to będzie gdzieś 8 marca 🙂