• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Piter1983

  1. P

    Wyniki testu nasienia. Ktos moze pomóc odczytac ?

    Dziękuję bardzo :)
  2. P

    Wyniki testu nasienia. Ktos moze pomóc odczytac ?

    Witam. Staramy sie z partnerką o dziecko. Z jej strony jest wszystko dobrze po wizycie u ginekologa i po badaniach, ma też dwójkę dzieci. Obydwoje mamy po 37 lat. Ja zrobilem testy nasienia ale ciężko nam jest je odczytać. Czy ktos moglby pomóc ?
Wróć
Do góry