Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dzięki dziewczyny ale wiecie jak to jest jak się długo wyczekuje dzieciątka to wtedy każdy ból potrafię nadinterpretować i wyglądam tej prawdziwej a nie urojonej ciąży.
Dziewczyny a czy któraś z Was odczuwała taki pulsująco-kłujący ból jajnika? Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko i cykle mamy ustawiane przez lekarza czyli gdy pecherzyk jest już spory dostaję zastrzyk Ovitrelle i 33-35 godz później musimy z mężem działać. Zażywam luteinę 7 tabletek na dobę...