• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez qpisek

  1. Q

    Blizniaki :)

    Witajcie, ja jestem tu nowa....Mam 7-miesięczne bąble - pareczkę i mam nadzieję, że wychodzę z najgorszego :-). Początki rzeczywiście były niesamowicie ciężkie a teraz chyba zaczynają się ząbki...Kto poradzi jak przetrwać ten moment??????
Wróć
Do góry