Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Zgodnie z obietnicą dziś wykonałam test i wynik .......................... POZYTYWNY :D:D:D
Strasznie się ciesz! Mam nadzieję że wszytko będzie OK!
Poniżej zamieszczam mój wykres dla zainteresowanych.
Witam
To mój pierwszy post myślę że chyba we właściwym temacie.
Od miesiąca jestem mężatką. Jest to nasz pierwszy i mam nadzieję że owocny cykl starań.
Od miesiąca jem również Vitamin Plus Mama, mąż też zażywa witaminki.
Wg. metody termiczno-objawowej - owulacja wystąpiła 18 dnia cyklu (18...