• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Roszponka

  1. R

    Starania po raz pierwszy :)

    Zgodnie z obietnicą dziś wykonałam test i wynik .......................... POZYTYWNY :D:D:D Strasznie się ciesz! Mam nadzieję że wszytko będzie OK! Poniżej zamieszczam mój wykres dla zainteresowanych.
  2. R

    Starania po raz pierwszy :)

    Witam To mój pierwszy post myślę że chyba we właściwym temacie. Od miesiąca jestem mężatką. Jest to nasz pierwszy i mam nadzieję że owocny cykl starań. Od miesiąca jem również Vitamin Plus Mama, mąż też zażywa witaminki. Wg. metody termiczno-objawowej - owulacja wystąpiła 18 dnia cyklu (18...
Wróć
Do góry