Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Mi się spóźnia okres 4 dni. Ostatnio miałam tak ładnie regularnie. Ale ciążę raczej wykluczam. Robilam test , co prawda jakieś 2 tyg przed spodziewana miesiączka, ale i tak nic A nic się inaczej nie czuje. 2 tyg wcześniej miałam plamienia przez 5 dni tzn 2 dni plamień przerwa 2 dniowa i 3 dni...
Ja dopiero zaczynam swoje starania. Po odstawieniu anty od czerwca w sumie bez zabezpieczeń,w sensie że co ma być to będzie Ale świadomie to zaczynamy działać teraz.
Hej. Jestem początkującą staraczką.. A dokładniej to w zeszłym roku odstawiłam antykoncepcję, z narzeczonym nie zabezpieczalismy się wcale, ale dopiero teraz chcemy zacząć tak serio serio się starać