Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ogólnie chcemy adoptować dziecko i tak jak wyżej koleżanka powiedziała, że ciąża nie dyskwalifikuje tego,że nagle nie chcemy dziecka z adopcji, bo adopcja nie miała zastąpić dziecka biologicznego.
Wiem, że to dużo na raz ale.....
Tyle miłości też 🤗
Dziękuję dziewczyny za wasze odpowiedzi i...
Mam pytanko do Was co byście zrobiły w sytuacji jak czekacie na propozycje dziecka do adopcji i nagle zachodzicie w ciążę. Jesteś na początku ciąży, a tu nagle dzwoni adopciak, że mają propozycje dziecka. Co w takiej sytuacji byście kobietki zadecydowały?
Dziewczyny, a czy badałyście sobie jakieś witaminy teraz?
Bo podobno ginekolodzy nie wysyłają na takie badania. To skąd mają wiedzieć jakie zapotrzebowanie nasz organizm ma na witaminy. 🤔