• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez stokrotka49

  1. S

    Marcowe mamy 2021

    I ja również polecam vinted, kupiłam za 12 zl jeansy ciążowe i są mega wygodne [emoji3590][emoji3590] duża ulga
  2. S

    Marcowe mamy 2021

    O rany, przykro mi to mówić ale cieszę się że nie jestem sama [emoji87] u mnie 11+4 ale jakoś od tygodnia waga bez zmian.
  3. S

    Marcowe mamy 2021

    Mi wzdęcia już przeszły, nie wiem czy to przez chodzenie do pracy się zaczęłam lepiej czuć czy już poprostu się nacierpiałam [emoji23] Ból sutków tylko mi został i ta waga mnie meczy, tym bardziej że i tak mam delikatna nadwagę [emoji1751]
  4. S

    Marcowe mamy 2021

    Hej wszystkim :) laski czy któraś kończy trzeci miesiąc lada dzień i może powiedzieć czy coś przytyła? Ja mam około dwóch kilogramów na plusie, mdłości i konieczność jedzenia już minęły i zastanawiam się czy przejść na dietę [emoji849]
  5. S

    Marcowe mamy 2021

    Ja nawet wolę zeby mój przy porodzie nie był obecny, boje się że traumę będzie mial, wystarczy mu wizyta u ginekologa na USG dopochwowym i tak za duży szok bo znał to tylko z filmów [emoji23][emoji23][emoji23]
  6. S

    Marcowe mamy 2021

    Co będzie to będzie, urodzić trzeba, a na pewno nie będziemy pierwsze w czasach pandemii [emoji3526] Chyba w większości szpitalach są porody rodzinne ale właśnie na takich zasadach jak mówisz [emoji3526] Jeszcze daleka droga przed nami, nie ma co panikować [emoji28]
  7. S

    Marcowe mamy 2021

    Ja mam na 19[emoji3526], u mnie mąż był na USG 4 sierpnia i prawie się popłakał [emoji16]
  8. S

    Marcowe mamy 2021

    Mi to tak nie bardzo tłumaczy, to moja pierwsza ciąża i pojęcia nie miałam co to USG genetyczne póki sobie w google nie wpisałam [emoji44]
  9. S

    Marcowe mamy 2021

    A myślicie że USG genetycznie w 13+3 to nie za późno? Tak mi doktor termin ustaliła.
  10. S

    Marcowe mamy 2021

    A ja mam takie mdłości że wstając z łóżka już wiem, że będzie źle. Żeby się ich pozbyć zmuszam się do zjedzenia np kanapki i jak ręką odjął.
  11. S

    Marcowe mamy 2021

    U mnie owulacja była bardzo wcześnie, bo już 12dc, potwierdzona przez lekarza [emoji3526]
  12. S

    Marcowe mamy 2021

    Cześć! Chciałabym do Was dołączyć, aplikacja pokazuje mi dziś 7tc+4. Byłam już u gina kiedy zrobiłam 4 testy i każdy pozytywny, w dodatku było to na 5 dni przed spodziewana miesiączka. Ostatnia miesiączka 5.06. 7 lipca USG wykazało ciążę 4-5 tydzień, widać było pęcherzyk, kolejną wizytę mam na...
Wróć
Do góry