• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez sugus_90

  1. S

    Lipiec 2016

    Cześć dziewczyny. Nie mam zamiaru spamować Waszego wątku rozmowy. Zauważyłam, że kilka z Was jest na etapie wprowadzania posiłków. Mam tylko jedno pytanie, na które proszę Was o odpowiedź i znikam ;) Jestem mamą dwuletniego Jasia, moja mama gotowała dla synka bardzo zdrowe, odżywcze zupki...
Wróć
Do góry