Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Poczytuje Was dzisiaj w pracy
Teraz czekam na wizyte u ginekologa ale sama nie wiem moj maz sie waha, mowi ze on chce 👶, ale ze sie boi I sam nie wie.
Na sile nie bede cisnac, bedziemy rozmawiac moze jak wroce. Wiadomo ja tez mam watpliwosci. Decyzja o dziecki to decyzja pochodzaca z serca. W...
Udalo mi sie przelozyc ginekologa na jutro bo czuje ze cos sie kroi jakas owulacja albo cos bo fajny sluz (hahah) i nie chce przegapic cyklu a do niedzieli to juz moze byc za pozno. Trzymajcie kciuki jutro wieczorem, oby mi dala zielone swiatlo.
Dziewczyny, po poronieniu ma sie owulacje prawda? Czuje ze to juz, ale kurde wizyte u ginekologa mam dopiero w niedziele i nie wiem czy sie wyrobie jeszcze a bez lekarza zgody nie dzialamy :(
Oczywiscie jesli Twoja praca wymaga wysilku fizycznego to pewnie mow. Tez pamietam jak bylam w 1 ciazy i pracowalam w hotelu na recpejci i musialam pomagac ludziom z walizkami to od razu powiedzialam. Dzidzia najwazniejsza.
Dziewczyny wspolczuje Wam bardzo, pracowac w tak niezdrowym srodowisku jakas masakra. Czlowiek w zyciu ma wystarczajaco duzo stresow a tu jeszcze z takimi potworami pracowac. :(
Witam Dziewczynki po dlugim weekendzie. U nas w irlandii dlugi bo swieto Patryka a wiec parada, pijanstwo i dzisiaj wolne. Jutro juz do pracy.
Bylam w kinie na super filmie Milosc jak miod, boski film. Widzialyscie?
Wy mi sie tutaj prosze nie zalamywac. Kazda z nas ma swoj czas na zajscie w...