Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej jestem w 18 tyg ciąży i mam pieczenie pochwy od tygodnia brałam pimafucin i nie pomogło jutro idę na wizytę do ginekologa, ale chciałam zapytać czy któraś z was miała w ciąży takie uczucie jakby coś miała w pochwie ? czy to normalne? nie wiem co o tym myśleć
Hej jestem w 18 tyg ciąży i mam pieczenie pochwy od tygodnia brałam pimafucin i nie pomogło jutro idę na wizytę do ginekologa, ale chciałam zapytać czy któraś z was miała w ciąży takie uczucie jakby coś miała w pochwie ? czy to normalne? nie wiem co o tym myśleć
Hej jestem w 18 tyg ciąży i mam pieczenie pochwy od tygodnia brałam pimafucin i nie pomogło jutro idę na wizytę do ginekologa, ale chciałam zapytać czy któraś z was miała w ciąży takie uczucie jakby coś miała w pochwie ? czy to normalne? nie wiem co o tym myśleć
Dziewczyny odebrałam wyniki moczu i wyszła mi dziś krew w moczu oraz liczne kryształy szczawianu wapnia, wczoraj jadłam buraki do obiadu czy mogła ta krew w moczu wyjść przez nie ?