Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam ! Jestem studentka V roku fizjoterapii. Pisze prace magisterską na temat ergonomii chodu u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Zapraszam do wypełnienie krótkiej ankiety która pomoże mi dogłębnie zgłębić zagadnienie. Zajmie to max 5 min !
Za wszelkie chęci z góry dziękuje !
Pozdrawiam...
Witam ! Jestem studentka V roku fizjoterapii. Pisze prace magisterską na temat ergonomii chodu u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Zapraszam do wypełnienie krótkiej ankiety która pomoże mi dogłębnie zgłębić zagadnienie. Zajmie to max 5 min !
Za wszelkie chęci z góry dziękuje !
Pozdrawiam...