Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam mam pytanko bo przeczytałam,że jeździłaś do Opola. Możesz mi powiedzieć czy to był w poradni patologii wcześniaków i noworodków na Reymonta,ja mieszkam w okolicach Opola, moja misikę ćwiczę Vojtą,ale jak tak czytam te wszystkie rzeczy to już sama nie wiem,szczególnie gdy niektóre mamy piszą,że powinna to robić wykwafikowana rehabilitantka,ja stymuluje misie w domu i po dzisiejszych ćwiczeniach jestem pełna obaw.
Pozdrawiam
Witam!
Przeczytałam, że znasz ciekawe przepisy bezglutenowo-bezmleczne, bardzo byłabym wdzieczna, gdybyś mogła mi je przesłać. Moja 1,5 roczna córeczka jest uczulona na gluten, mleko, pomidory i prawdopodobnie jaja. Jej dieta jest szalenie uboga, po ostatnich próbach wprowadzania nowości zareagowała krostkami, które utrzymywały sie przez kilka miesięcy (mimo, że stosowaliśmy różne specyfiki). Byłabym wdzięczna gdybys mogła mi coś podpowiedzieć.
Mój e-mail: nabu35@wp.pl