Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja też później o wszystkim informuje rodzinę o ciąży powiedziałam jak byłam w 3 miesiącu chciałam mieć za sobą 1 trymestr. A ciężko było ukryć ponieważ cała ciążę ciężko znosilam wymiotowalam do końca 9 miesiąca masakra była ale było warto i teraz bym chciała drugi raz już być znowu w ciąży.
Nie bolało chirurg daje znieczulenie nic nie czuć tylko takie głupie uczucie tego wyrywania i jedna musiała mi głowę trzymać nie przyjemne uczucie i stres bo się bałam ale nic nie bolało
Hejka można jeszcze dołączyć do was
Gratuluję
Ja usunęłam 8 myślę że lepiej usunąć prawie każdy męczy się z tymi 8 często się psują i kończy się i tak wyrwaniem a lepiej przed ciążą zrobić porządek wiadomo
Pera , Ooo jak miło że ktoś z mojego miasta jest :D
Ja chce rodzić w Gdyni w szpitalu ale kazdy mi odraza szpital ma zle opinie
Najlepsze opinie ma Wejherowo ...
Ale ja chyba jednak zostane przy pierwszej myśli najbliżej bedzie
mam nadzieje ze plany nam sie powidą :D
jutro polowanie w lidlu pewnie bedzie masa ludzi ;/ ja chce termometr na dotyk , kołdre i poduszke , i spodnie ciazowe
O rany ale wy duzo piszecie :P
Ja jestem z Trójmiasta , to jest moja pierwsza ciąża ;)
Chcemy mieć szybko drugie dziecko aby była mała różnica wieku ;)
Jeżeli chodzi o imie to moj chce Nicole ja sie nie przekonałam , Ale jeszcze nie znamy płci....
A ciuszki ciążowe też musze sie pomału...