Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Wyników bety którą robiłam w czwartek nadal nie mam 😮 zaczynam podejrzewać że zgubili moją próbkę. Za to dzisiaj poszłam do innego punktu i wyniki już mam 84,4 mIU/ml 😀
Tak, pierwszy był styczeń. Ten był drugim cyklem 😀 od końca okresu robiłam testy owulacyjne i dobrze, bo okazało się że miałam owulację wcześniej o kilka dni niż przewidywała aplikacja
Dziewczyny ja już jutro będę testować. Jesteśmy strasznie niecierpliwa i każdy dzień to katorga, już nawet mam sny o robieniu testów 😂 Z testów owulacyjnych wyszło, że miałam 04.03 więc jutro będzie 10dpo. Mam nadzieję że się uda, chociaż żadnych objawów nie mam 😔
Hej hej wszystkim :D Jestem nowa na forum. W czerwcu brałam ślub i od stycznia staramy się z mężem o dzieciątko. Po cichu śledziłam lutowy wątek, ale teraz postanowiłam do was dołączyć. Proszę o zapisanie na testowanie na 19.03. chociaż zacznę pewnie wcześniej 🥰