• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: agatka.
  • Sortuj według data
  1. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    Wyników bety którą robiłam w czwartek nadal nie mam 😮 zaczynam podejrzewać że zgubili moją próbkę. Za to dzisiaj poszłam do innego punktu i wyniki już mam 84,4 mIU/ml 😀
  2. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    ten pierwszy to wczorajszy, dwa kolejne z dzisiaj
  3. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    też miałam takie sny i faktycznie wyszły pozytywne 😀 więc jest szansa
  4. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    Niestety nadal nie mam wyników bety. Nie wiem czemu to tak długo trwa 😞 za to robiłam dzisiaj kolejne dwa testy i oba pozytywne 😀
  5. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    Tak, pierwszy był styczeń. Ten był drugim cyklem 😀 od końca okresu robiłam testy owulacyjne i dobrze, bo okazało się że miałam owulację wcześniej o kilka dni niż przewidywała aplikacja
  6. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    akurat na dzisiaj rano miałam wizytę na pobranie krwi i przy okazji poprosiłam o betę. Wyniki pewnie jutro będą 😀
  7. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    Dzisiejszy test. Powoli się zaczynam cieszyć 😀chociaż nie chce zapeszyć
  8. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    Dziewczyny ja już jutro będę testować. Jesteśmy strasznie niecierpliwa i każdy dzień to katorga, już nawet mam sny o robieniu testów 😂 Z testów owulacyjnych wyszło, że miałam 04.03 więc jutro będzie 10dpo. Mam nadzieję że się uda, chociaż żadnych objawów nie mam 😔
  9. A

    🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

    Hej hej wszystkim :D Jestem nowa na forum. W czerwcu brałam ślub i od stycznia staramy się z mężem o dzieciątko. Po cichu śledziłam lutowy wątek, ale teraz postanowiłam do was dołączyć. Proszę o zapisanie na testowanie na 19.03. chociaż zacznę pewnie wcześniej 🥰
Wróć
Do góry