Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Jak tam Wam dziewczyny mija dzień? :) Mój bardzo leniwy, bardziej niż zwykle :/ dobija mnie fakt kilku nocnych pobudek, które męczą mnie od dwóch tygodni..
U mnie z jedzeniem się w sumie praktycznie nic nie zmieniło, apetyt nie wzrósł ani nie zmalał, ewentualnie częściej burczy w brzuszku. :) zachcianek także brak.
Ja nie mam pojęcia dlaczego mój każe mi tak często, wypisał skierowanie na badanie krwi i moczu i stwierdził, że jak już będę w szpitalu w laboratorium to mam do niego przyjść. Ale tak sobie myślę, że może go martwić moje serce.. Ostatnio bije jak oszalałe..
To witam w gronie 26 lipca :)
Okaże się, może moje przeczucie też się spełni, chociaż czasami mam wrażenie, że tego chłopaka czuję przez mojego faceta :p już dwa razy mnie pytał czy widać siusiaka :d ciekawe ile jeszcze razy będę musiała tłumaczyć, że to za szybko, hehe.
Oby, oby :)
Nie wiem czy to dziwne, czy może już którejś mamie się zdarzyło, że podświadomie wyczuwala płeć dziecko, moje wewnętrzne ja krzyczy do mnie, że to będzie chłopak. :p :)