• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: olunia80
  • Sortuj według data
  1. O

    Maj 2012

    Dziękuję za powitania. Co do samopoczucia to podobno miało być lepiej. Tymczasem miewam mdłości, bóle brzucha no i te cholerne migreny. Raz w tygodniu wymiotuję przez cały dzień. Ze względu na problemu z sercem (napadowy częstoskurcz) od początku jestem na zwolnieniu lekarskim. A miało być tak...
  2. O

    Maj 2012

    Witam Drogie Panie, postanowiłam dołączyć do forum Majóweczek. Termin mam na 06.05.2012. Pozdrawiam gorąco.:-):-)
Wróć
Do góry