Cześć dziewczynki
my od roku staramy się i nic :( byłam u ginekologa, mam zrobić badania, ale one są dość drogie, więc co chwilę odkładam je na później, ale postanowiłam, że w końcu je zrobię.
już mam momenty załamania, co miesiąc wydaje mi się, że już, że jestem w ciązy a potem znowu @...