• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: samanta72
  • Sortuj według data
  1. S

    [img]

  2. S

    Ciąża po 40

    Gratuluję oczywiście wszystkim przyszłym mamusiom i trzymam za staraczki :)
  3. S

    Ciąża po 40

    Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona :) Oj Mały nareszcie będzie miał w domu kogos w podobnym wieku bo na razie to bardziej woli towarzystwo dorosłych a w przedszkolu woli bawic się sam :(
  4. S

    Ciąża po 40

    Witajcie !!! Czy mogę się do Was dołączyć? W czerwcu skończę 46 lat i jestem w 7 tyg ciąży,barałam tabletki antykoncepcyjne ale ginekolog stwierdziłą ,ze dawka hormonów jest zbyt mała i zmieniła na większą a tu ciach.Jeszcze nikt nie wie bo nikomu nic nie powiedziałam ,mąż podejrzewa ale na...
Wróć
Do góry