Ja robię taki miks do herbaty pijemy cała rodzina ; do słoika wkładam cytrynę w plastrach , limonkę , imbir goździki i na to miód potem kolejna warstwa itd. Zamykam wkładam do lodówki i na 2 dzień gotowe dolewam do herbaty i omija nas grypa :)na jesień robię konfitury i soki z aronii , żurawiny...