• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Mavl
  • Sortuj według data
  1. M

    Miesiączka po duphaston

    Też mam torbiel (5cm na jednym jajniku) przyjmuje leki ale Luteinę podjęzykowo od 16dc do 25dc 2razy dziennie. Od pół roku staramy się o dziecko, nadal bezskutecznie... Po Luteine czuję się gorzej rozdrażniona, obolała, nawet nie czuje poprawy jeśli chodzi o stosowanie leku, wręcz przeciwnie...
Wróć
Do góry