• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: trruskawka82
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. T

    Pytania i odpowiedzi

    DO NADALKA Ja te witaminy brałam od początku pierwszej ciąży i dla mnie były ok.Teraz biorę witaminy z Olimpu dla mam ale jak mi się skończą to kupię Prenatal.
  2. T

    Poznajmy się

    Witam mam na imię Ania i mam 29 lat.Mężatka od 6 lat.Mama Zuzi, która ma 20 miesięcy.Jest to moja 3 ciąża ale będzie drugie dziecko gdyż pierwszą straciłam w 2007 roku a był to 12 tydzień.
Wróć
Do góry