Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Kingusia91 trzymaj sie z dala od kuwety ! Bo koty roznosza chorobe poprzez odchody wlasnie.. dlatego tez moj lekarz ze wzgledu na to ze nie przechodzilam toksoplazmozy kazal myc wszystko co jem i nie jesc surowego miesa. Dlatego wlasnie ze koty gdy zalatwiaja sie w powietrzu przenosi sie to na...
ja tez jestem przeziebiona.. w aptece wczoraj polecily *spam* (syrop) i tantum verde.. pomoglo blyskawicznie ;)
Paracetamol w ciazy mozesz brac Marcysia to jedyna rzecz z takich lekow ktora mozemy ;)
Pozdrawiam ;*
Marcysiowa ja tez mam zawalone gardlo i nos.. chociaz mi nie towarzyszy goraczka..
Mi w aptece pani doradzila co wziasc.. Ale Ty z goraczka moze powinnas wybrac sie do lekarza ?
Pogoda jest okropna ! Trzymajcie sie w ciepełku ;)
No to niech Ci soczek na zdrowie wyjdzie.. Ja najgorsze jest to ze sama nie wiem na co mam ochote :|
A zdjęcie.. juz tlumacze..
W prawym rogu strony masz USTAWIENIA
pozniej po lewej stronie poszukaj EDYTUJ AVATAR
Opcja 2 - Wgraj obrazek ze swojego komputera:
I tu juz szukasz zdjecia...
Wlece dzis do apteki zapytam o cos na bol gardla.. moze mi doradza, w koncu musza sie znac co kobitki w ciazy moga a czego nie :)
Trzymamy kciuki za chłopczyków.. :cool2:
Oczywiscie najwazniejsze zeby bylo zdrowe :-)
W tym kalkulatorze tez wyszla mi dziewczynka.. ale mam cichutka nadzieje ze bedzie chlopczyk ;)
U mnie tez pada snieg ! strasznie mocno..
juz zima zaglada ?
mialam nadzieje ze jeszcze dlugo nie ujzymy sniegu :/
..Tak jak zawsze przesypiałam całe noce tak teraz sie cały czas budze, spac nie...
ailatan1987 no tez wlasnie.. jesli bedzie w porzadku polozna to nic tego nie zmieni.. a jesli bedzie wredna to pewnie nawet czekoladki nie pomoga ;/ ;)
Trzeba byc dobrej mysli..;* teraz niemozemy sie martwic ;)
ailatan1987 wydaje mi sie ze wszystko zalezy na jakie trafisz ;) wiem ze znajoma np tylko poloznym po porodzie kupila czekoladki.. to mowila ze przychodzily i byly mile.. kase zazwyczaj biora lekarze ;) boje sie porodu !
ailatan1987 mój gin jest wspaniały ale niestety jest na okresie wypowiedzenia w szpiatlu.. albo pojade do innego tam gdzie bedzie albo trudno nie bedzie go w szpitalu ;)
Przy porodzie i tak pomagaja ci polozne ;)
Kingusia91 zobaczysz nic sie nie martw ;) będzie dobrze ;)
Ja martwie sie troszke bo byłam na badaniach i nie przeszłam toksoplazmozy, ktora wiekszosc osob mialo.. :( Z dala od kotów ! :-)
ailatan1987 zapisz sie ! ja tez nie mogłam doczekac sie pierwszego usg..
Pierwsze miałam 10.10
Drugie mialam 25.10
Trzecie mam na 10.11
Wczoraj jak byłam widzialam bijace serduszko.. cos pieknego !! :)