• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: wianek
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. W

    Imię dla dziewczynki

    fajnie i unikalne imię, ale musisz pamiętać, że dzieci w szkole są okrutnie i nie lubią dzieci, które się zbyt różnią;/
  2. W

    Jestem najszczęśliwszą na świecie posiadaczką ślicznego Jasia! :)

    Gratulacje i wszystkiego dobrego;)
  3. W

    Ciąża w liceum

    Ja też zaszłam w ciążę w liceum, tylko, że w drugiej klasie. wspominam, to jako najgorszy okres;/ ludzie bywają podli, ale cieszę się moim słońcem;)
Wróć
Do góry