Mój synek ma 4 wady w jednej nodze. Najpoważniejsza jest aplazja strzałki (fibular hemimelia), stopa szpotawo-końska, 4 paluszki, 2 paluszki zrośnięte. Właśnie jesteśmy na etapie nacinania ścięgna Achillesa.
Powiedzcie mi, jak to jest z tymi bucikami i refundacją? Słyszałam że maksymalnie 220...