Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
ninja_muffin Niestety nie, zjd z avatara nie jest moje. Ale marzą mi się takie żebra, tyle, że z jedne strony miejsca już nie ma a druga strona zarezerwowana jest na portrety przyszłych dzieci :)
makota89 to za tydzień czekam na wieści czy będzie córa ;)
A ja będę miała córę! Na początku 16 tygodnia lekarz mi powiedział, żebym szykowała się na różowo. Miałam nadzieję, że jednak będzie to chłopiec chociaż teraz już tak nastawiłam się na córkę..więc, żeby przy następnej wizycie to potwierdził, usg już za 8 dni! :))
Też od paru dni zastanawiam się nad tą poduszką, póki co jeszcze ból pleców aż tak mi nie doskwiera ale jednak warto się w nią zaopatrzec. Czytając teraz Wasze komentarze chyba jednak się na nią zdecyduję! :)
Witam! Jestem tutaj dzisiaj po raz pierwszy! Nareszcie znalazłam bardzo aktywne forum :) Termin mam na 9 lipca i nie mogę się już doczekac,
pozdrawiam wszystkie Kobietki :))