Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam,
Moja córeczka ma 12 dni. Od tygodnia jesteśmy w domu karmię mała mlekiem modyfikowanym Bebiko 1. nie było żadnego problemu z wypróżnianiem czy spaniem w nocy. Byliśmy we wtorek u lekarza zbadała mała i jest zdrowa. Powiedziała nam aby zacząć podawać witaminę D. Podaliśmy ją dwa razy(...
Witam wszystkich:-)
Jestem w pierwszej ciąży koniec 8 tygodnia w sumie mogę tak napisać:-p Na początku nie odczuwałam żadnych dolegliwości związanych z ciążą nawet nie wiedziałam że w niej jestem:-) Dopiero po zrobieniu testu pokazały się upragnione dwie kreseczki, ale ostatni tydzień nie należy...