• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Nika 30
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. N

    Proszę o radę

    Witam, Moja córeczka ma 12 dni. Od tygodnia jesteśmy w domu karmię mała mlekiem modyfikowanym Bebiko 1. nie było żadnego problemu z wypróżnianiem czy spaniem w nocy. Byliśmy we wtorek u lekarza zbadała mała i jest zdrowa. Powiedziała nam aby zacząć podawać witaminę D. Podaliśmy ją dwa razy(...
  2. N

    Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

    Witam wszystkich:-) Jestem w pierwszej ciąży koniec 8 tygodnia w sumie mogę tak napisać:-p Na początku nie odczuwałam żadnych dolegliwości związanych z ciążą nawet nie wiedziałam że w niej jestem:-) Dopiero po zrobieniu testu pokazały się upragnione dwie kreseczki, ale ostatni tydzień nie należy...
Wróć
Do góry