Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Właśnie to jest najgorsze :oo2: Tymardziej, że nie wiem kiedy łaskawa @ się pojawi... później człowiek wkręca sobie wszystkie możliwe objawy...Jutro rano powtórzę test, chociaż korci mnie zrobić go już teraz :confused::confused::confused: Doba trwa dla mnie wieczość:-) :)
Cześć Dziewczyny! Piszę do Was, bo już nie wiem co mam myśleć :( Ostatni @ miała 15 sierpnia, cykle mam bardzo nieregularne 30-36 dni. Kochalam się z męzem od 24 do 28 sierpnia włącznie- robiłam w tych dniach testy owulacyjne i wyszło z nich że 27 zaczynała się owuacja. W tych dniach również...