Witajcie Mamusie :)
Chciałabym do Was dołączyć, jeśli można :).
Jestem już podwójną mamą chłopca - 5 lat i dziewczynki - 2,5 roczku i wygląda na to, że trzecie w drodze... ;)
Co prawda, nie byłam jeszcze u lekarza, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu potwierdzi, że serduszko bije <3...