• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Sam1983
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. S

    Majowe mamy 2017

    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty! Ja niestety mam wizytę dopiero 4.10, ale to już powinno wszystko chyba ładnie być widać (oby!). Czyli początek 8 tygodnia, choć z suwaczka wychodzi mi, ze zaczynam dopiero 5, a nie 6 tydzień..hmm Co do dolegliwości, to w sumie tylko lekkie mdłości z rana...
  2. S

    Majowe mamy 2017

    Witajcie Mamusie :) Chciałabym do Was dołączyć, jeśli można :). Jestem już podwójną mamą chłopca - 5 lat i dziewczynki - 2,5 roczku i wygląda na to, że trzecie w drodze... ;) Co prawda, nie byłam jeszcze u lekarza, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu potwierdzi, że serduszko bije <3...
Wróć
Do góry