Cześć dziewczyny.
Nie mam zamiaru spamować Waszego wątku rozmowy. Zauważyłam, że kilka z Was jest na etapie wprowadzania posiłków.
Mam tylko jedno pytanie, na które proszę Was o odpowiedź i znikam ;)
Jestem mamą dwuletniego Jasia, moja mama gotowała dla synka bardzo zdrowe, odżywcze zupki...