Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
N
Ja właśnie też. Mam co prawda troszkę ubranek po Męża kuzynach. Dali nam jeszcze przed ślubem...
Odkładam na wózek. Bo sobie wymarzylam taki piękny :) mąż już chciał kupić maskotki ale się nie zgodziłam :)
Robiłam tylko USG genetyczne. Wszystko ok. 1,9 NT - może i wysoki ale mieści się w normie :)
Mam brać luteine nadal tak na wszelki wypadek :) profilaktycznie :) serduszko bije miarowo. :)
Ja cały czas byłam przekonana że córeczka. Ale chyba jednak synuś. Zawsze chciałam mieć synka. :) nie mam jeszcze dzieciątka :) więc w sumie wszystko jedno byle zdrowe :))
Nie wiem czy jest sens żeby przyłączyć się do grupy żeby tylko czytać... Ja jestem gadałą, więc nie dałabym rady tylko czytać :)
Jednak mi osobiście nie przeszkadza to, że ktoś tylko czyta.
Jestem w 13 tygodniu ciąży. Staraliśmy się o dzidzie pół roku. Wiem... To nie jest jakiś długi okres... Ale już się martwilam. Tak mam :) czuje się dobrze. Generalnie nie mam żadnych objawów. Przyjmuje luteine. W sumie na prośbę własną (motywowaną brakiem regularnych miesiączek) no i dość długim...
Może są małomówne. Nie zamierzam na siłę wbijać się w zwartą strukturę :) skoro tak zostało ustalone to dołączę do innych grup wrześniowych mam. Polecono mi ta na tej stronie. No ale coz... Wam życzę powodzenia :)