Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Skaze pediatra zdiagnozowal ale wtedy był to ewidentny obraz skazy z tym nie mam żadnych wątpliwości. Teraz czasem coś mu wyjdzie może rzeczywiście to nie przez skaze.
W wieku 3 miesięcy stwierdzono skaze. Ja mam jeszcze zakaz na inne smakołyki niestety. Mi się też właśnie wydaje ze tę mokro składniki mu szkodzą najgorzej było po świętach kiedy jadłam u innych ludzi potrawy które mogły być z nabialem A ja się zapomnialam
Mysle ze jest to raczej skaza bo moj maz tez ja mial i w rodzinie jeszcze kuzyn po odstawieniu nabialu jest super. Mysle ze zdążą mi się zjeść przez przypadek nabiał który kryje się w mokro ilości w innych produktach lub jeszcze coś innego może to lekko uczulac ale już naprawdę lekko
I mojego synka 4 mc stwierdzono skaze białkowa jest karmiony piersią unikam nabiału oraz czekolady, cytrusów, jaj,ryb dzis chyba dojdzie jeszcze sobą bo małemu znowu wyszły jakieś krosty. Czy są tu jakieś mamusie co mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?
Witajcie dziewczyny dawno mnie tu nie było chciałam złożyć wam życzenia aby rok 2019 był rokiem pełnym sukcesów jestem mama 4 miesięcznego Juliana w 2017 w 9 miesiącu poronilam. Mam więc 2 synków ale Ignasia w niebie już.
Witajcie mamuśki myślałam ze was już tu nie ma a proszę sa aktywne ja właśnie karmię małego glodomora juz jestem w takiej worawie ze moge na tel. Pisać brawo dla nas !! Początki były super ciężkie bolace brodawki prawie poranione i mały nawet 30 min próbował złapać pierś i ja się bałem żeby...
Ja miałam jakas mieszanke o. Bólowe i która jeszcze powodowała takie ,, oglupienie" ze chyba zasypialam między skurczami nie wiem co to było -kroplowka do zylna. Dostałam ja pod koniec porodu jakoś i nie wiem jak by wyglądały bóle bez niej bo i tak były nie do zniesienia ; ).
Dziewczyny mam taką wit. D dobrze rozumiem że 1 krople Dziennie należy podawać? Wczoraj mi z pl ja przywieźli bo w De dostalam tabletki które się źle rozpuszczaja A poza tym dziecko wszystkiego nie polykalo.
Melduję że wczoraj urodził się nasz synek Julek po ciężkim boju 3895 i 52 cm duża główka ponoć 38 cm porozrywalo mnie ale jestem szczęśliwa wczoraj ciężka noc za nami głową mnie strasznie bolała i mały niespokojny. 5 dni przed terminem
Witam dziś znowu po wizycie jestem już mam dość tych badań tych KTG za każdym razem myślę ze już więcej nie będę musiała przyjść. Na środę mam termin i termin kolejnej wizyty w szpitalu i zobaczymy na kiedy będzie wywołanie czy na czwartek czy jeszcze tego samego dnia. Zaskoczyło mnie w tym...
Mój znajomy mówił ze najlepiej pomogło zastąpienie niska mlekiem matki, tak im polozna poradziła samą bylam zdziwiona ale on B. Zachwalal może też spróbuj kroplomierzem kilka kropel.
Witaj ja to miałam okazało się po wylyzwczkowaniu ze to były polipy. Też starałam się zajść w ciążę 8 mueiesiecy bez skutecznie po usg okazało się ze mi odrosly (po kilku latach) kolejny zabieg i udało się zajść w ciążę po 2 cyklach mimo że pytałam 3 lekarzy kiedy można zacząć się starać każdy...
Wiesz co z porodem to chyba tak jest ze jeżeli sobie coś zaplanujemy to można być pewnym ze będzie dokładnie na odwrót; )ja się nastawilam na poród długo przed terminem. Jedno jest pewne urodzisz w końcu i ja też
Nie poznałem jak chyba dobrze po takim krótkim okresie znajomości już zamieszkaliscie razem...wszystko o niej można powiedzieć ale to tylko gdybanie. Może poproś ja o szczerą rozmowę bo to chyba ona wie najlepiej o co chodzi...
W takich dniach moja sistra nosiła synka w chuscie i mówi ze nie wyobraża sobie funkcjonowania bez niej ma jeszcze 2 starszych dzieci bo inaczej nic by nie mogła zrobić a mały tylko co chwilkę chciał jeść i żeby to noszono.
Szkoda ze nie ma tam ambulatoryjnej opieki ze z domu byś przychodziła na KTG skoro tak nie lubisz szpitali, chyba zostaje Ci tylko się zrelaksować i myśleć pozytywnie.