• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: SylwiaNave
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. S

    TORBIEL

    Przykro mi napewno jest ci ciężko z tym, boje się strasznie jutro mam wizytę u ginekologa mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku. Choć mam wielkie obawy co do tej operacji :(
  2. S

    TORBIEL

    Witam , jestem w 10 tygodniu ciąży, w 7 tygodniu wykryto u mnie torbiele na 5 cm , bardzo się boję, ponieważ dostałam z kierowanie od ginekologa , do szpitala na patologie ciazy aby stwierdzić co dalej z nią zrobić, lekarz stwierdził że konieczna będzie operacja w 16 tygodniu , czy któraś z was...
Wróć
Do góry