Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nie biorę żadnych leków. Mój ginekolog twierdzi że jeśli beta rośnie to jest wszystko w porządku, endometrium na ostatnim usg 17mm. Tylko brak widocznego pęcherzyka. Lekarz powiedział że może na to za wcześnie i ze czasem do 7 tygodnia nic nie widać. Beta też nie rośnie tak szybko przy ciąży...
No właśnie nie dlatego trudno mi to poukładać w głowie. Te dwie bety robiłam w dwóch laboratoriach więc też mogą bcrozbieżności. Pójdę w poniedziałek się okaże
Hej dziewczyny próbuje ustalić który tydzień mam ciąży żeby być spokojna że wszystko jest ok a więc od początku. Styczeń okres 10-ty luty 20-ty marzec w ogole. 9 kwiecień robię test jedna kreska bardzo nie widoczna ale jest, 10 kwiecień dostaje okres, który trwa 7 dni. Zero stosunków od tego...