Mi w pierwszym badaniu tsh wyszło 2,97 - i podczas wizyty u internisty w czerwcu lekarz zwrócił mi uwagę że mam podwyższone tsh! i powinnam kontrolować, w ostatni piątek robiłam kolejne badanie i wyszło 2,41 - moja siostra już przy 1,91 brała leki :( jutro na wizycie będę pytać lekarza czy coś...