• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Fiaba
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. F

    Halo halo styczen 2019

    Trzeba unikać też tuńczyka, nie wiem czy w każdej formie bo i tak za nim nie przepadam ;) a co do serów pleśniowych to Turek robi z mleka pasteryzowanego, więc można jeść w ciąży - przynajmniej brie i camembert :)
  2. F

    Halo halo styczen 2019

    To upewnilas mnie tylko żeby się dopytać o ten wynik. Ja póki co zapłaciłam tylko za jedno dodatkowe badanie tsh które zrobiłam na własną rękę
  3. F

    Halo halo styczen 2019

    I dobrze, ja ostatnie tsh też robiłam na własną rękę żeby sprawdzić czy nie rośnie... I jeszcze jedna rada siostry piguly to wody, pić dużo wody :D Ja mam problem ze nie czuje pragnienia i piłam jak czułam że mi się chce a teraz pije na siłę i staram się przyzwyczaić organizm
  4. F

    Halo halo styczen 2019

    Mi w pierwszym badaniu tsh wyszło 2,97 - i podczas wizyty u internisty w czerwcu lekarz zwrócił mi uwagę że mam podwyższone tsh! i powinnam kontrolować, w ostatni piątek robiłam kolejne badanie i wyszło 2,41 - moja siostra już przy 1,91 brała leki :( jutro na wizycie będę pytać lekarza czy coś...
  5. F

    Halo halo styczen 2019

    Link do grupy na fb wzięłam z tego forum - bodajże 1 lub 2 strona ;) dlatego przyjęłam że te same dziewczyny :)
  6. F

    Halo halo styczen 2019

    Cześć Dziewczyny! Dzisiaj z ciekawości sprawdziłam czy jest jakieś forum/grupa na fb z dziewczynami z terminem na styczeń i znalazłam Was :) Wystąpiłam o dołączenie do zamkniętej grupy na fb ale po ilości komentarzy zastanawiam się czy częściej nie bywacie właśnie tu ;) U mnie pierwsza ciaza -...
Wróć
Do góry