• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Staraczka2018
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. S

    Druga blada kreska?

    Witam, jestem chyba w podobnej sytuacji, staramy się z mężem od 2 miesięcy o dziecko, pod koniec lipca odstawiłam tabletki, pierwszy okres z odstawienia był normalnie, kolejny naturalny po 25 dniach-27 sierpnia a kolejny już nie przyszedł, już prawie tydzień spóźnienia, myślałam ze to po prostu...
Wróć
Do góry