• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Ruuda
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. R

    CZILAŁT'owe starania

    W dniu sodziewanej miesiączki lub po. Wiem, przecież napisałam, że coś mnie tylko podkusiło żeby wcześniej zarobić..
  2. R

    CZILAŁT'owe starania

    Wiem.. Ale tak mnie podkusiło.. :) cieszyłabym się gdyby się udało. Ale narazie się nie nastawiam. Odczekam jeszcze troszkę i zobaczymy.
  3. R

    CZILAŁT'owe starania

    Mi się spóźnia okres 4 dni. Ostatnio miałam tak ładnie regularnie. Ale ciążę raczej wykluczam. Robilam test , co prawda jakieś 2 tyg przed spodziewana miesiączka, ale i tak nic A nic się inaczej nie czuje. 2 tyg wcześniej miałam plamienia przez 5 dni tzn 2 dni plamień przerwa 2 dniowa i 3 dni...
  4. R

    CZILAŁT'owe starania

    Ja dopiero zaczynam swoje starania. Po odstawieniu anty od czerwca w sumie bez zabezpieczeń,w sensie że co ma być to będzie Ale świadomie to zaczynamy działać teraz.
  5. R

    CZILAŁT'owe starania

    Ja będę :)
  6. R

    CZILAŁT'owe starania

    Nie dziękuję ;) ale coś czuję, że łatwo nie będzie. A z Wami jak dziewczyny? Udało się czy dalej się staracie? Jeśli tak to jak długo trwały starania?
  7. R

    CZILAŁT'owe starania

    Hej. Jestem początkującą staraczką.. A dokładniej to w zeszłym roku odstawiłam antykoncepcję, z narzeczonym nie zabezpieczalismy się wcale, ale dopiero teraz chcemy zacząć tak serio serio się starać
Wróć
Do góry