Dzień dobry, z góry chciałam Panie, że pisze w tej sprawie akurat tutaj, gdzie kobiety starają się o dzieci, ale jako, że własnej mamy nie mogę się poradzić, napisze tu do innych lub przyszłych mam. Ale przechodząc do sedna, jestem nastolatką i mam straszny problem. Wiem ze to co teraz napisze...