• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Dariaaa11
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. D

    Wmawiam sobie ciąże a jestem dziewica

    Tak, plany mam. Mamy zamiar wyjechać z rodzina za granice na miesiąc. Ale kompletnie nie potrafię się z niczego cieszyć. Cały czas sobie wmawiam objawy. No bo przecież teoretycznie taka ciąża mogłaby być możliwa. Nie wiem co robić. Tyle testów już zrobiłam, okresy dostałam, nie wiem co mogłoby...
  2. D

    Wmawiam sobie ciąże a jestem dziewica

    Dzień dobry, z góry chciałam Panie, że pisze w tej sprawie akurat tutaj, gdzie kobiety starają się o dzieci, ale jako, że własnej mamy nie mogę się poradzić, napisze tu do innych lub przyszłych mam. Ale przechodząc do sedna, jestem nastolatką i mam straszny problem. Wiem ze to co teraz napisze...
Wróć
Do góry