Hej dziewczyny
Ja wrzuciłam na luz, czekam do jutrzejszej wizyty. Plamienia już nie mam, bóle podbrzusza takie same, piersi obolałe, ale dzisiaj miałam już więcej Energi niż przez ostatnie dni. Myślę, że jutro się wszystko wyjaśni.
Zapomniałam dodać, że mam już 6 letnie bliźniaczki