Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Mamie chodzi o pisownię Hail(-ey), że to od pozdrowienia nazistowskiego 🙈 I wypisuje że to niemieckie imię itd. I wogóle nie słucha że to angielskie imię 😔 I jest mi strasznie przykro, bo doskonale wiedziała jakie to dla mnie to ważne. I co innego powiedzieć, że jej się imię nie podoba, a co...
Dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy!
Mieszkamy z mężem w Szwajcarii, kraju w którym jest dużo różnych narodowści i imion z całego świata. Często rodzice nadają tu angielskie imiona i jest to normalne. Z moim mężemy, Szwajcarem wybraliśmy już parę lat temu jako imię dla dziewczynki Hailey...