U mnie ogolnie do 10TC wszystko było ok, prócz zmęczenia i czasem wrażliwości na zapachy. A teraz się zaczęło mdłości ale wieczorne, no i w sobotę zaliczyłam i to na koncercie! pierwsze wymioty. Całe szczęście, że zaraz już pierwszy trymestr się zakończy :) Dodam, że mieszkam w Holandii, biorę...