Test mi wyszedł pozytywny, wczoraj byłam u lekarza, coś tam widzi....ale powiedział, że jeszcze trochę wcześnie (5 tydzień) następna wizyta 10 grudnia. Mam nadzieję, że kiełkuje! To moja pierwsza ciąża, cieszę się, chociaż jeszcze to tłumię w sobie. Mam taki mix uczuć od euforii po strach że...