Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć dziewczyny, byłam 16 lipca na usg połówkowym niby wszystko dobrze było ale nie wiem gdzie napisana jest długość Dziecka od głowy do stóp bo z usg wychodzi na to że moje dziecko miało 13,5 cm a na 22 tydzień to za mało i się martwię że mam małą córeczkę ze coś jest nie tak dla wglądu...
Nic nie obstawił do tego co wizyta średnio co 2 3 tygodniie zaniża mój wiek ciąży i podaje mi że dziecko ma 8 cm denerwuje się tym mimo że mówi że jest ok to dziwne dla mnie jest to że zawsze się cofa