• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Andzellla
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    Marcowe mamy 2021

    Gratulacje ❤
  2. A

    Marcowe mamy 2021

    Wiem co to jest mieć mdłości i czuć się fatalnie 😊 czułam się tak przez ostatnie 2-3 tygodnie i tu niespodzianka od 2 dni nic. Martwię się czy z dzidzia wszystko ok
  3. A

    Marcowe mamy 2021

    Cześć dziewczynki, u mnie zaczął się 8 tydzień i od dwóch dni nie mam żadnych objawów i może powinnam się cieszyć, a zaczęłam się bać. Czy miałyście tak? Poradzicie proszę
  4. A

    Marcowe mamy 2021

    U mnie było tak samo, nie widać było serduszka 5+5, kolejna wizyta zaplanowana na 10 sierpnia po 2 tygodniach. Nie otrzymałam jednak żadnych skierowań na badania 🤨
  5. A

    Marcowe mamy 2021

    Super❤️❤️🙏🙏🙏
  6. A

    Marcowe mamy 2021

    Prawda 👍jestem za
  7. A

    Marcowe mamy 2021

    Będzie dobrze 👍🙏🙏
  8. A

    Marcowe mamy 2021

    Witam wszystkich ! po wielu latach starania, jest nasza upragniona, wymarzona ciąża ❤ OM 12 czerwca, planowany termin porodu 20-21 marca. Jestem po pierwszej wizycie u lekarza, na razie poznałam pęcherzyk, a w naszym domu ostrożna radość jakiej nie da się opisać. Nie spodziewałam się objawów...
Wróć
Do góry