• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Iiithildin
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Iiithildin

    Marcowe mamy 2021

    Jeszcze nie, bo póki co ciśnienie mam w normie, tylko codziennie je mierze no i mam ten acard na noc profilaktycznie.
  2. Iiithildin

    Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

    Cześć dziewczyny, w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę na insulinie, teraz jestem w siódmym tygodniu. W sobotę miałam robić krzywą, krew z palca - 105 :O zrobiliśmy tylko glukozę na czczo - 88, więc niezła różnica... no, także krzywą muszę zrobić w przyszłym tygodniu, jak znów pojadę do rodziców...
  3. Iiithildin

    Marcowe mamy 2021

    Cześć dziewczyny, chciałabym do was dołączyć. To moja czwarta ciaża - jedno poronienie w 9 tygodniu, jedna biochemiczna i z jednej mam córkę, w sierpniu kończy dwa latka. Termin wypada na 14 marca, chociaż raczej nastawiam się na wcześniejszy poród - z córką miałam nadciśnienie i cukrzycę na...
Wróć
Do góry