Witajcie dziewczyny :)
Może zacznę od tego, że mam 28 lat, od 3 lat staramy się bezskutecznie z mężem o dziecko.
W tym cyklu jak zwykle były starania w dniach płodnych.
Cykle mam reguralne 27-28, a dziś jest 31 dzień cyklu, a @ brak. Boli mnie podbrzusze, ale nie jest to taki typowy ból...